Thajské masáže

Nově poskytujeme thajské masáže přímo v resortu!

Otevírací doba úterý-neděle 10:00-20:00 hod.

Rezervace na tel. +420 552 303 900

THAJSKÁ TRADIČNÍ MASÁŽ

je vhodná pro všechny, kteří trpí nedostatkem pohybu nebo naopak nadměrnou fyzickou zátěží. Speciální masáž obsáhne svaly a šlachy celého těla. Je to masáž bez oleje a jde především o protahování celého těla. Technika této masáže se v Thajsku předává z generace na generaci a své dovednosti si masérky dále doplňují v odborných kurzech tradičních thajských škol.

50 min / 80 min / 120 min | 1 400 Kč / 1 700 Kč / 1 900 Kč

AROMATERAPEUTICKÁ (OLEJOVÁ) MASÁŽ

je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci. Je vhodná pri únavě, přepracovanosti, stresu a nespavosti. Masíruje se speciálními hydratačními aromatickými oleji, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady.

50 min / 80 min / 120 min | 1 500 Kč / 1 800 Kč / 2 000 Kč

THAJSKÁ KRÁLOVSKÁ MASÁŽ

obohacuje účinky aromaterapeutické olejové masáže o následné vmasírování extraktu ze speciálních thajských bylin. Používají se zvláštní hydratační aromatické oleje, které zvláčňují pokožku, napomáhají uvolnění svalstva a navozují pocit dobré nálady. Masáž má uvolňující a zároveň povzbuzující účinky a je vhodná pri únavě, stresu, nespavosti a přepracovanosti. Je ideální k celkové fyzické i psychické relaxaci a je vhodná pro muže i ženy.

80 min / 120 min | 2 000 Kč / 2 200 Kč

MASÁŽ SPECIÁLNÍM OLEJEM Z TYGRÍHO TUKU

je velmi vhodná pro sportovce a po fyzické námaze. Masáž s olejem z tygřího tuku je podobná tradiční thajské masáži, ve velké cásti masáže jde o protahování celého těla.

50 min / 80 min | 1 500 Kč / 1 800 Kč

MASÁŽ HLAVY, ŠÍJE A ZAD

je mimořádně příjemná masáž hlavy a svalstva v oblasti šíje, která pomáhá odstranit napětí, únavu, stres, bolesti hlavy a navozuje příjemné uvolnění.

25 min | 900 Kč 

MASÁŽ CHODIDEL

pomuže odstranit pocit težkých nohou a jejich únavu. Pomocí akupresurních hmatů lze docílit i energetického oživení drah (meridiánu) a jednotlivých tělesných orgánů, zlepšení cirkulace krve i lymfy. Pomáhá také pri bolestech hlavy, ledvinových potížích, bolestech páteře, působí jako prevence civilizačních chorob, odstraňuje stres a prináší hlubokou relaxaci. Masírují se oblasti chodidel, kotníků a postupuje se až ke kolenům.

25 min | 900 Kč