Masáže

Nově poskytujeme masáže přímo v resortu!

Otevírací doba pondělí - neděle 10:00 - 20:00 hod.

Rezervace na tel. +420 552 303 900

INTUITIVNÍ MASÁŽ 

Dokonale uvolní Vaše svaly i klouby a zbaví Vás bolesti. Pod prsty našich masérů navíc snadno zapomenete na všechny starosti a odejdete od nás uvolnění a zrelaxovaní.

 50 min / 1 200 Kč

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Dodejte svému tělu rovnováhu pomocí této starobylé procedury. Horké lávové kameny z Vašeho těla odvedou negativní energii, zbaví Vás bolesti, uvolní hlavu a stimulují akupresurní body.

50 min |1 500 Kč

AROMA MASÁŽ

Je relaxační masáž spojená s léčivým účinkem éterických olejů. Díky příjemným jemným a dlouhým tahům se tělo pomalu uvolňuje, masírovaný se „propadá" do hlubších vrstev, vnímání sebe sama a je přístupnejší procesům, které byly vyvolány pusobením éterických olejů.

50 min | 1 450 Kč

 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Že čokoláda nemá blahodárný vliv jen na naše chuťové buňky, ale příznivě působí i na tělo a mysl, to už jistě víte. Díky velkému množství antioxidantů a vitamínu E čokoládové máslo skvěle působí i proti celulitidě, tonizuje a hydratuje. Kombinace lávových kamenů a čokoládového másla dá Vašemu tělu a pokožce uvolnění a výživu, kterou tolik potřebuje. Tenhle sladký luxus je zážitkem, který si budete chtít zopakovat.

50 min / 1 600 Kč

MASÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

Pro své relaxační a regenerační vlastnosti Vám rozzáří nejen úsměv na tváři, ale také Vaši pleť. Jedná se o jedinečnou příležitost, jak pomocí speciálních
hmatů nejen zapomenout na všední starosti dne, ale také zjemnit a vypnout pokožku a uvolnit stresované svalstvo dekoltu a obličeje.

50 min | 1 300 Kč

MASÁŽ NOHOU

Je čas od času potřeba a může být velice příjemná a užitečná. Jemnou masáží končetin pomůžete unaveným a oteklým nohám.

50 min | 1 400 Kč

RITUÁL PĚTI ELEMENTŮ

Jde o citlivý a jemný zpusob, jak zklidnit roztěkanou mysl, uvolnit vystresované tělo a rozproudit blahodárné energie přinášející následné oživení a nadechnutí do dalšího života.

50 min | 1 450 Kč

PEELING CELÉHO TĚLA (se zábalem)

Peeling je důležitou součástí péče o pleť a pokožku, urychluje regeneraci a omlazení pleti, je vhodnou procedurou při detoxikaci těla a v boji proti celulitidě.

50 min | 1 700 Kč

LOMI LOMI

Cílem masáže je dokonalá relaxace, pocit klidu a uvolnění svalového napětí. V havajské masáži se celé tělo masíruje nejen dlaní a prsty, ale hlavně celým předloktím.

50 min | 1 600 Kč

Otevírací doba pondělí - neděle 10:00 - 20:00 hod.

Rezervace na tel. +420 552 303 900