The European Course - jen pro komerční turnaje

The European Course tvoří střed - osu resortu neboť zahrnuje druhé devítky hřišť The Old Course a The New Course, které mají pro účel tohoto uspořádání prohozené poslední jamky, aby hra mohla volněji plynout. Je rovněž návratem ke kořenům, neboť se rozkládá na místech původního osmnácti jamkového hřiště otevřeného v roce 2001.

Hřiště bravůrně využívá terénního uspořádání krajiny a vynucuje si respekt mnohými roklemi a jamkami padajícími a zase se vzdouvajícími zpět ke grínům. Vše doplňují chytře umístěné vodní plochy a rozlehlé bankry. Třešničkou na dortu je pak jamka č. 15 vyhlášená jamkou roku 2010 s ostrovním grínem,  osvěžující v parních letních dnech vzduch ze skalnatého vodopádu.

Toto hřiště v roce 2011 prověřilo nejlepší profesionály PGA European Tour a i v úpravě pro neprofesionálního golfistu je nespornou výzvou golfových dovedností každého hráče. Nejen, že vyžaduje precizní hru, ale nutí hráče myslet téměř při každé ráně. Tato nutnost stálého "soustředění se" je psychologicky vyvážená klidem okolní krajiny a krásami panoramat beskydských kopců obklopujících každou pozici na hřišti.

Score Card

Tabulka hracího HCP zde.